>> Novinky 2015 / News 2015


13.8.2015 - štěňátka mají už 7 týdnů a spoustu nových fotek / Puppies are already 7 weeks old and have plenty of new pictures

A konečnč i nějaká videa, i když v horší kvalitě a se zlobícím zvukem: / And finally, also some videos, although with worse quality and troublesome sound:3.8.2015 - štěňátka mají nové fotky / Puppies have new pictures26.7.2015 - vrh "A" Bez hranic se Vám představuje na stránce štěňátek :-)

Litter "A" Bez hranic is presented on the Puppies site :-)
16.7.2015 - štěňátka mají 3 týdny / Puppies are already 3 weeks old :-)9.7.2015 - Fotky štěňátek - 2 týdny / Photos of puppies - 2 weeks old2.7.2015 - Nové fotky / New pictures

štěňátka měla týden a rostou jako z vody, nové fotky najdete zde.

Puppies are already one week old, they are growing pretty fast. You can find new photos here.24.6.2015 - Jsou na světě :-) / Finally born :-)

Krimi se narodilo sedm štěňátek. Porod proběhl hladce a hlavně hodně rychle, takže než jsem se stihla vzpamatovat, bylo hotovo. Všechna štěňátka se mají čile k světu a jsou plně vytížena návštěvami u mléčného baru :-)

Krimi gave birth to seven puppies. The delivery was smooth and especially very fast. All the puppies are vigorous and fully occupied by visits at the milk bar :-)
25.5.2015 - Ultrazvuk / Ultrasound

Krimi má potvrzenou březost. / Krimi's pregnancy is confirmed.

Mélanie nám poslala pár fotek Krimi pořízených během naší návštěvy u Eridana: / Mélanie sent us some pictures of Krimi taken during our visit of Eridan:
27.4.2015 - Zpátky doma / Home again

Dlouhá cesta do Francie je úspěšně za námi. Konečně jsem měla příležitost poznat Eridana naživo, toto setkání mě utvrdilo v tom, že má volba byla správná a právě on je "ten pravý". Jsem z něj naprosto nadšená, Eridan překonal má očekávání. Je to nádherný pes s přesně takovou povahou, jakou si u kraťandy představuji. Typově jsou si s Krimi velmi blízcí, což by mohl být dobrý předpoklad pro vyrovnaný vrh. A Eridanův sladký výraz mi prostě učaroval... Krimi z něj byla stejně nadšená jako já, za čtyři týdny uvidíme, jestli se dočkáme štěňátek :-)

Long journey to France is successfully over. Finally, I had the opportunity to get to know Eridan in real and this meeting convinced me that my choice was right and he is "the one". I'm really delighted by him, Eridan exceeded my expectations. He is a gorgeous male with exactly the character I wish for in smooth collies. Together with Krimi, they are very much alike in type which could be an assumption for a balanced litter. And I was completely charmed by Eridan's sweet expression... Krimi was obviously as enthusiastic about Eridan as me, we will see in four weeks if there are going to be puppies :-)Návštěva v chovatelské stanici Twinway pro mě byla nezapomenutelným zážitkem, kromě Eridana jsem měla možnost vidět i jeho matku Champagne, která je i ve svých třinácti letech stále fit, a také dědečka Milana. Jsem moc vděčná Mélanii a Raphaëlovi za jejich vstřícné přijetí a pomoc.

My visit in the Twinway kennel was an unforgettable experience. Besides Eridan, I had the opportunity to meet also his mother Champagne who was still fit in her thirteen years and grandfather Milan. I'm really grateful to Mélanie and Raphaël.
13.4.2015 - čeká nás výlet do Francie. Více v sekci "štěňátka." / Long journey to France is waiting for us. More in the "Puppies" section.18.1.2015 - Nové stránky ve výstavbě / New website under construction

2012 * 2011 * 2010 * 2009 * 2008


copyright © komeva